Özel Ders Çalışmalarımız

Özel Ders Çalışmalarımız

Özel Ders Çalışmalarımız

Özel Ders çalışmalarımızda TGM Eğitim Grubumuzu kurarak aktif hale getirdik. Matematik ve İngilizce derslerinde İlköğretim ağırlıklı Matematik ve İngilizce Lise, Kpss ve DGS ağırlıklı Matematik dersleri vererek öğrencilerimizin başarı yolunda adımlar atmasını sağladık. Grubumuzda bazı konularda matematik ders konu anlatımlarıyla ders anlatım tarzımızı sizlere gösterdik. 2017-2018 eğitim öğretim yılında bizimle birlikte olan öğrencilerimiz başarılar elde etmenin gururunu yaşadı.

Özel ders öğretmen öğrenci ilişkisinin yanı sıra öğrenci ders ilişkisine katkı sağlamıştır. Öğrencimizin sınıf ortamında derse katılımları artmış, kendine güveni gelmiş ve sınav kaygısı yaşamadan sınavlarını rahatlıkla başarmıştır. 2. sınıfa giden erkek bir öğrencim vardı. İlginç tarafı öğrencimin sınav kaygısı ve dikkatsizlik nedeniyle bildiğini yapamaması durumu söz konusuydu. Hızlandırılmış bir özel ders eğitimiyle 50-60 aldığı sınavlardan 75 -85 -100 -100 -100 puanlar alarak sınıfı başarıyla bitirmiş sınıfta ilk 10 arasına girmiştir. Bu eğitimde özel ders’in kaliteli ve eğlenceli bir eğitimle önemini ortaya koymuştur. Ayrıca öğrenciye koçluk eğitimi de verilecek sınav kaygısı ve dikkatsizliği giderilmiştir. Bu bizim için büyük bir başarıdır.

Önceki yıllarda da aynı başarılara imza attığımız aşikardır. Özel dersi herkes verir fakat bu dersi psikolojik destekle vermek önemlidir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+ Whatsapp
Etiketler: , , 766 views