Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Gizlilik ve Güvenlik Politikası

Kullanıcı; üyelik ve iletişim için gerekli tüm bilgileri eksiksiz ve hatasız olarak belirtmelidir.

Bu bilgilerin doğru olmamasından veya eksik olmasından dolayı doğabilecek zararlardan Kullanıcı sorumludur, TGM Eğitim Kurumunun bu konuda hiçbir sorumluluğu olmadığı gibi böyle bir durumda sözleşmeyi tek taraflı olarak hiçbir tazminat ödemeden feshetme hakkı da saklıdır.

Kullanıcı’ya ait bilgiler TGM Eğitim Kurumu bünyesinde güvenli olarak kayıt altında tutulacaktır. Kullanıcı’nın TGM Eğitim Kurumuna ait internet adresinden yapmış olduğu başvurularda girmiş olduğu bilgiler diğer Kullanıcı’lar tarafından görüntülenemez. Söz konusu bilgiler, TGM Eğitim Kurumu tarafından, (kendi ürünlerinin tanıtımı ve promosyonu amacıyla kullanılması hariç) Kullanıcı’nın onayı dışında ya da yasal bir zorunluluk altında bulunulmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs, kurum ya da kuruluşla paylaşılmaz. Kullanıcı’ya ait bu bilgiler sadece gerekli yetki ve yasal düzenlemeler altında açıklanabilir.

Gizlilik politikası içerisinde yer alan bu taahhütler sadece hizmetin sunulduğu TGM Eğitim Kurumuna ait https://tgmegitim.com internet adresi içerisinde geçerlidir.

Kullanıcı’ya ait verilerin üçüncü kişilerce ele geçirilmesinden dolayı doğabilecek zararlardan TGM Eğitim Kurumu kesinlikle sorumlu değildir. Kullanıcı, şifresinin gizli kalması için gerekli dikkat ve özeni göstermek zorundadır. Kullanıcı, herhangi bir üçüncü şahsa şifresini açıklaması veya kullandırması halinde doğabilecek zararlardan bizzat sorumludur, TGM Eğitim Kurumunun bu konuda herhangi bir sorumluluğu hiçbir şekilde bulunmamaktadır.

Kullanıcı’ya ait kredi kartı bilgilerine, tahsis eden banka haricinde erişilememekte ve 3.kişiler ile paylaşılmamaktadır. Kullanıcı kredi kartı bilgileri SSL olarak adlandırılan güvenli bölgede girilip; ilgili bankanın ödeme onaylama sistemine yönlendirilir ve bankadan gelecek onay ya da red mesajına göre Kullanıcı’nın siparişi işleme alınır.

TGM Eğitim Kurumları